pátek 7. září 2018

Linearni zdroj 5v

Lineární napájecí zdroje. Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. Oba zdroje jsou ovládány zcela nezávisle a stejně nezávislé - tedy galvanicky oddělené jsou i jejich výstupy.


Oznámení o zavedení EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zdroj má pár vylepšení, které ho odlišují od všech ostatních. Aby to bylo možné, je k napájení stabilizátoru využité záporné. Tento zdroj lze regulovat přímo od nuly.


Stabilizovaný zdroj s LM 317T Úvod. Jedná se o regulovatelný stabilizovaný zdroj s použitím liniárního napěťového stabilizátoru LM317T. V tomto zapojení je výstupní napětí v rozmezí - 12V. Zapojení jsem převzal ze stránek Jaroslava Belzy a mírně upravil pro mé potřeby. Tato stránka je rozcestník, tj.


Pokud vás sem dovedl odkaz, který by měl správně směřovat na specifický význam tohoto pojmu, můžete pedii pomoci tím, že se vrátíte na odkazující stránku a tamní odkaz opravíte tak, aby vedl přímo na odpovídající článek.

Oba zdroje sú ovládané úplne nezávisle a rovnako nezávislé - teda galvanicky oddelené sú aj ich výstupy. Ahoj v dnešním videu si ukážeme můj první lineární regulovatelný zdroj , který jsem si sám vyrobil. Hi in this video I will show you my homemade variable linear power supply.


Napájecí zdroj je určen k nepřerušenému napájení zařízení alarmových systémů vyžadujících stabilizované napětí 12VDC (±). Táto stránka používa iba súbory cookies nevyhnutne potrebné pre jej funkčnosť. Chci dostávat informace o slevách a akčních nabídkách Pokud nechcete aby Vám unikly informace o novinkách, slevách a akčních nabídkách, udělte nám souhlas k jejich zasílání. V této kategorii zboží naleznete například adaptéry do zásuvky, které mohou napájet Vaše Arduino. Ideální použít pokud již máte odladěný program a chystáte se Arduino instalovat do Vaší aplikace.


Na fotce je trafo, které jsem nechal vyrobit. Trafo má na sekundáru vinutí ( 5V , 16V, 16V, 11V, 11V ), má výkon 5VA. Předregulace se bude dělat pomocí optotriaků.


Trafo je už vyzkoušené a výstup po usměrnění je přesně to co jsem vypočetl. Příklad o velikosti a výkonu zdroje je na přiložené fotce. Je to kombinovaný zdroj se spínačovým předregulátorem a výstupní linearní regulovanou částí. Dává výstupní napětí až 4 5V a proud až 60A, krátkodobě (max minuty) až 80A.


Jde o to, že při výstupním napětí 8V a proudu 80A je z předregulátoru. Laboratorní napájecí zdroje s regulovatelným napětím a proudem. Vybaveny ochranou proti přetížení a zkratu.


Vestavěné LCD a LED ukazatele napětí a proudu.

Transformátorové i spínané zdroje s nízkým zarušením výstupu. Příspěvky k vláknu Zdravím, chtěl bych si postavit regulovatelný zdroj (0- 5V (až 10V), 0-3A, se zvlněním pod ) a moc zkušeností s návrhem nemám. Proto se obracím na Vás. Pokud byste měl někdo nějakou radu, či dokonce nějaké schéma, byl bych Vám moc vděčný. Stoupa :) ve fóru na webu Programujte.


To je jednoduché a nejbezpečnější řešení (pokud nepoužíváte akumulátor do auta). U složitějších projektů už to bude chtít výkonnější. Pokud si nepřejete nadále získávat novinky z našeho webu napište svůj mail do formuláře, pokud se Vaše mailová adresa nachází v naší databází tlačítko vložit se změní na odebrat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky